Členství

Kontakt

VECTOR INTERNATIONAL spol. s r. o.
Čsl. armády 702,
253 01 Hostivice
Telefon: +420 220 561 666-9
Fax: +420 235 361 243

e-mail: vector@minibar.cz

Společnost VECTOR INTERNATIONAL je zapsána v OR v Praze oddíl C, složka 21822.

IČ: 49680811

DIČ: CZ49680811

Způsoby a ceny dopravyOsobní odběr

Před vyzvednutím zboží počkejte na e-mail nebo telefonní kontakt pracovnice nebo pracovníka naší společnosti, který se s Vámi domluví na předání zboží na některých z uvedených výdejních místech.

Zboží z Vaší objednávky je možno vyzvednout osobně ZDARMA na našich výdejních místech:

 


 

DPD

  • Jakmile potvrdíte objednávku zboží, uloží se do naší databáze a na Váš email bude zasláno potvrzení objednávky a shrnutí jejího obsahu. Vaše objednávka se ihned vyřídí, zboží bude připraveno k expedici okamžitě po jejím přijetí.
  • Další krok je předávka zboží firmě DPD, o které budete ihned informováni. Na Vaší emailovou adresu dojde potvrzení předání, cena zboží i s poštovným, Vámi vybraný způsob dodání a 11místné číslo zásilky.
  • Dopravní firma DPD doručuje zásilky pouze během pracovních dnů, a to v době od 8 do 18 hodin. Jestliže nebudete doma, pak se firma DPD prostřednictvím jejich řidiče pokusí o doručení další pracovní den.

Kdy můžete očekávat zásilku

  • Zásilku očekávejte během následujícího dne od odeslání objednávky (před vánocemi se může dodání zásilky opozdit), kurýr Vás v den doručení kontaktuje a domluví se s Vámi na čase doručení, případně potvrdí výši dobírky. (Jestliže jste neplatili on-line platební kartou.)


Sledování zásilky

  • Po předání Vámi objednaného zboží firmě DPD dostanete e-mail s potvrzením předávky a s 11-ti místným číslem zásilky. Toto číslo zadejte na webové stránky DPD, pak můžete neustále kontrolovat pohyb objednaného zboží. Veškeré sledování zásilky můžete rovněž sledovat na našich webových stránkách http://minibar.surov.cz/ordersList/user/.

Převzetí a reklamace

  • Ihned po příjezdu kurýra firmy DPD se ujistěte, že je obal objednaného zboží v pořádku. V opačném případě má kurýr povinnost tuto vadu oficiálně zaznamenat do přepravního listu, až pak můžete převzít zásilku. Zboží uvnitř zkontrolujte po odjezdu kurýra a v případě jakékoli vady kontaktujte přepravní firmu DPD prostřednictvím čísla zásilky. Poškozené zboží musíte nahlásit do 24 hodin po jeho převzetí, pak máte právo na sepsání zápisu o škodě.

Poštovné při zasílání do ČR  – PPL

  • Poštovné v případě dodání zboží prostřednictvím firmy DPD  je stanoveno dle váhy zásilky.
  • Pro konkrétní objednávku nemusí být dostupné všechny způsoby doručení, např. pokud se jedná o zboží větších rozměrů.
  • V košíku se vám vždy ukáže, ze kterých možností máte na výběr.
DPD ČR  s dobírkou  bez dobírky
váha zboží 0-15kg   220,- Kč   150,- Kč
     
     
     
     
     
     

(uvedené ceny jsou zde bez DPH)

 


 

Česká pošta

Poštovné je stanoveno dle váhy zásilky a je přičteno k objednávce. Tuto částku platíte při převzetí zboží. Doručení zásilky očekávejte nejpozději do 3 pracovních dnů. Jestliže v okamžiku doručení nebudete doma, bude objednávka uložena na Vaší dodací poště a ve schránce naleznete písemné vyzvání k vyzvednutí zásilky. Počínaje tímto okamžikem máte 7 kalendářních dnů na vyzvednutí zboží, v opačném případě bude zásilka odeslána zpět a Vaše objednávka bude zrušena.

Jestliže nás kontaktujete, můžeme obnovit zrušenou objednávku a zboží poslat podruhé. V případě jakýchkoli dotazů či problémů se obraťte na zákaznický servis (proklik na kontakty). V případě váhy zboží nad 10kg zasíláme společností PPL.

 

Poštovné při zasílání Českou poštou - do 10 kg

 

Česká pošta  
váha zboží       0-10kg  90,-Kč + DPH

Dobírka: 70,- Kč + DPH


 

Při nákupu nad 15.000,-Kč bez DPH dopravné neúčtujeme.

 

logo