Členství

Kontakt

VECTOR INTERNATIONAL spol. s r. o.
Čsl. armády 702,
253 01 Hostivice
Telefon: +420 220 561 666-9
Fax: +420 235 361 243

e-mail: vector@minibar.cz

Společnost VECTOR INTERNATIONAL je zapsána v OR v Praze oddíl C, složka 21822.

IČ: 49680811

DIČ: CZ49680811

Způsoby úhrady objednávekPlatba v hotovosti

Platba v hotovosti je možná pouze při osobním odběru Vaší objednávky na našich odběrných místech. (U firmy je potřeba uvést název firmy, IČ a DIČ - pokud jste plátci DPH)

 


Platba bankovním převodem

Pokud v objednávce vyberete platbu bankovním převodem, vyčkejte na informativní e-mail o naskladnění Vámi objednaného zboží. Poté je možno objednávku uhradit. Zboží odesíláme ihned po připsání platby na náš účet, o expedici zboží Vás rovněž informujeme e-mailem. Pokud do 48 hodin od zaplacení od nás tuto informaci neobdržíte, prosím ihned nás kontaktujte.

Další informace k platbě převodním převodem neleznete  ZDE

 


Platba dobírkou 

Pokud v objednávce vyberete platbu dobírkou, bude Vaše úhrada probíhat v hotovosti při doručení zboží dopravní společností. Spolupracujeme se společností DPD a Českou poštou. V den expedice zboží jste informováni e-mailem o tom, že Vaše zásilka byla odeslána na Vaši adresu. Pokud do 24 hodin od obdržení e-mailové zprávy zásilku neobdržíte, prosím kontaktujte nás.

Upozornění:
úložní doba Obchodního balíku na České poště je 7 dní. Po té se nám balík vrátí. Při opakovaném zaslání, účtujeme znova poštovné. Děkujeme za pochopení.

 

logo